Rytro zaprasza na urlop

Morze, góry, czy Mazury? W którym kierunku się udać, aby przeżyć niezapomniane wrażenia za niewielkie pieniądze? W dzisiejszym artykule zabierzemy Was w piękne miejsce, które śmiało można określić mianem cichego skarbu południa. Gwarantujemy Wam, że zobaczycie malownicze górskie krajobrazy, odpoczniecie, aktywnie spędzicie czas, ale także nie wydacie przy tym dużo pieniędzy. Zapomnijmy o tym, że podróżowanie musi się zawsze wiązać ze sporymi wydatkami. Rytro nie jest najpopularniejszą miejscowością wypoczynkową w górach. Pewnie zdecydowana większość z Was pierwszy raz słyszy o takim miejscu. Cisza i spokój są tu wszechobecne, niemalże na każdym kroku. Wyobraźcie sobie wasze duże miasto. Ciągły gwar ulicy, ruch samochodów i wszechobecny zapach spalin samochodowych. A co powiecie, żeby codziennie rano budzić się w blasku słońca, które nieśmiało zagląda zza górskich wzniesień Beskidu Sądeckiego i jedne co czuć to naturalny zapach żywicy, zapach przyrody, wiosny, lata, zapach życia?

Rytro jest wsią, liczącą ponad 2 tysiące mieszkańców, położoną w województwie małopolskim. Jak już Wam wcześniej wspominaliśmy w poetyckim przesłaniu, miejscowość roztacza się u podnóża Beskidu Sądeckiego, czyli jednego z pasm górskich Karpat. Warto też wspomnieć o Dolinie Popradu, w której właśnie leży Rytro. Przepływa w niej rzeka [więcej informacji tutaj], od nazwy której zabrała się nazwa doliny. Odbywają się na niej rejsy łodziami. To właśnie one są największą tutejszą atrakcją. Napędzane są wiosłami, przed dwóch przewoźników. Maksymalnie jedna łódka może pomieścić 12 osób. Taki rejs to doskonały sposób, aby zobaczyć i docenić piękno, o którym ciągle powtarzamy. Wspominaliśmy też, że podróżowanie nie zawsze musi się wiązać z ogromnymi kosztami.

Baza noclegowa w Rytrze (noclegi – spis) jest dobrze rozbudowana i urozmaicona, dzięki czemu znajdziemy w niej tańsze, jak i droższe oferty noclegowe. Noclegi możemy zarezerwować już od 25 zł. Jednym z takich obiektów są przytulne Pokoje Gościnne u Basi. Duża popularnością cieszy się także Ośrodek Wypoczynkowy Relaks, który położony jest w spokojnej i zacisznej okolicy. Rytro idealnie sprawdzi się na niedrogie wakacje lub weekendowy nocleg za miastem – w ramach odskoczni od rzeczywistości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>