Aquapark w Darłówku

Darłowo i Darłówko kojarzą się przede wszystkim z możliwością kąpieli w czystym morzu, możliwością skorzystania z czystych i szerokich plaż. To najlepsze opcje, jednak tylko w przypadku ciepłego lata i morza, które zdążyło się już nagrzać. Jeśli jesteśmy w Darłowie lub Darłówku a pogoda nie jest idealna, nie musimy jednak rezygnować z kąpieli. Wystarczy zamiast na plażę udać się do jednego z najpiękniejszych aquaparków w Polsce.

Aquapark Darłówko (https://pl-pl.facebook.com/Park-Wodny-Jan-202795113104636/) położony jest w Darłówku Wschodnim. Dogodny dojazd do tego miejsca to tylko jedna z wielu zalet. Zachwyca sam aquapark. Duże baseny wypełnione ciepłą wodą, podzielone na baseny dla dzieci, dla dorosłych, ale nie pływających oraz dla pływających to tylko przedsmak tego co nas w tym miejscu czeka. W basenach można znaleźć różnego rodzaju urządzenia, w tym specyficzną ciekawostkę – drogę w basenie, wytyczoną po łuku. Stając na jej początku łatwo się przekonać, że coś nas pcha do przodu. Delikatne ruchy wody w jedną stronę znakomicie ułatwiają pływanie w tym miejscu. Ci, którzy zastanawiają się czy nie wracać tam częściej, mogą skorzystać z oferty noclegowej (www.meteor-turystyka.pl/noclegi,darlowo,0.html). Noclegi Darłowo w tym miejscu są szeroko dostępne a baza noclegowa to nie tylko okoliczne ośrodki i pokoje w różnych cenach, ale i domki. Warto zdecydować się na nocowanie w tych rejonach, aquapark bowiem to nie tylko baseny, to więcej miejsc w których można świetnie spędzić czas.

Sauna, bilard, sala zabaw dla dzieci, szeroka oferta zabiegów dla kobiet, masaże, zabiegi na twarz – można wymieniać jeszcze długo. Jeśli szukamy ciekawego miejsca na pobyt nad morzem, okolice aquaparku w Darłówku są świetnym wyborem. Z tych rejonów do plaży jest bardzo blisko, jeśli jednak będzie za zimno by na niej przebywać, aquapark stanie się tak samo dobrym rozwiązaniem. Ci, którzy zdecydują się na wizytę w aquaparku powinni rzecz jasna spróbować nie tylko kąpieli, ale i nieco mocniejszych wrażeń. Zjazd rurami, które są w tym miejscu zamontowane pozostawia wrażenia na długo. Jedna z nich, dłuższa to spokojny zjazd, krótsza to zjazd, który jest wręcz szokująco szybki. Wszystko z dużym marginesem bezpieczeństwa, elektronicznym powiadamianiem, kiedy można zjechać by nie zderzyć się z osobą zjeżdżającą przed nami. Podsumowując. Darłowo i Darłówko to ciekawe miejsca na nadmorski wypoczynek, aquapark, który tam się znajduje to dodatkowy atut tych rejonów. Warto tam wypoczywać. W przypadku ładnej pogody, wypoczywać na plaży, w przypadku gorszej – w aquaparku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>